Agenda za 2024. godinu je u pripremi
Agenda za 2023.
08:30 | Registracija učesnika |
08:30 | Koktel dobrodošlice (ispred sale Crystal) |
08:55 | Sastanak Programskog i Organizacionog odbora |
09:00 | Otvaranje Konferencije (sala Crystal A i B):
MINISTARSTVO NAUKE, TEHNOLOŠKOG RAZVOJA I INOVACIJA |
09:30 | PLATINUM SPONZOR: KASPERSKY „Kaspersky Cybersecurity Trends and Projections: A Year in Review and What Lies Ahead„ Srđan Gligorić, Enterprise Account Manager West Balkans, Kaspersky |
09:50 | PANEL I: „Trendovi tehnološkog razvoja javne uprave u Srbiji i regionu“ Moderator: Slobodan Marković, UNDP Učesnici:
|
10:40 | ZLATNI SPONZOR: MUEHLBAUER „Identity documents – new development trends“ Jasmina Simic, Solution Architect, Muehlbauer |
11:00 | COMTRADE SYSTEM INTEGRATION „Veštačka inteligencija u službi državne uprave“ Milena Pavlović, Key Account Manager Public sector, Comtrade System Integration |
11:20 | ASSECO SEE „eRegistracija privrednih subjekata u APR„ Radoslav Jevtic, Team Lider, ASEE Katarina Nikolic, pomoćnik registratora privrednih subjekata, APR |
11:40 | Pauza – kafa i posluženje (ispred sale Crystal) |
11:55 | HUAWEI „Huawei @Smart eGovernment„ Miša Miletić, Enterprise Solution Manager, Huawei |
12:15 | ORACLE PARTNER INFORMATIKA AD „Jedan korak do oblaka“ Marjan Nikolić, Oracle |
12:35 | IBM „Nova era automatizacije servisa eUprave kroz implementaciju veštačke inteligencije“ Novica Ninić, Data, AI and Automation Sales Leader, IBM Technology Sales, Eastern Europe Territory, Global Sales |
12:55 | IBIS SOLUTIONS „Data Lake – Road to Data-Driven Decision Making“ Rastko Kadijević, Regionalni direktor prodaje, Ibis Solutions |
13:15 | ENEL PS „Postavljanje novih standarda – Data Centar Schneider Electric Razvojnog centra u Novom Sadu“ Miloš Stojković, Data Centre Design and Consulting, Enel PS |
13:35 | ELEKTROPRIVREDA SRBIJE „EPS portal Uvid u račun“ Jadranka Ristić, direktor direkcije za javno snabdevanje, EPS Jelena Veličković, Šef službe za IKT podršku EPSS Kraljevo, EPS |
13:55 | MUP REPUBLIKE SRPSKE „Savremene tehnologije u MUP R. Srpske – primeri upotrebe“ Svjetlana Sarić, zamenik načelnika Uprave za informaciono-komunikacione tehnologije, MUP Republike Srpske |
14:15 | KANCELARIJA ZA IT I eUPRAVU “Nacionalna platforma za veštačku inteligenciјu” Bogdan Stešević, Rukovodilac grupe za kvalitet usluga i razvoј veštačke inteligenciјe |
14:35 | Pauza – kafa i posluženje (ispred sale Crystal) |
14:50 | AGENCIJA ZA PRIVREDNE REGISTRE REPUBLIKE SRBIJE „Prezentaciјa novog veb Portala za isporuke podataka APR za potrebe državnih organa“ Maјa Krneta, rukovodilac Odeljenja za isporuke podataka, APR |
15:10 | PRIVREDNA KOMORA SRBIJE “Integracioni moduli portala Moje eUsluge – digitalizacija za jedan dan” mr Dušan Berdić, rukovodilac, Sertifikaciono telo, PKS |
15:30 | RATEL „Prezentacija MISP platforme Nacionalnog CERT-a RS“ Daniela Andrović, Viši savetnik u službi za informacionu bezbednost i poslove Nacionalnog CERT-a, RATEL |
15:50 | PREDAVANJE PO POZIVU „Akcioni plan za urbanu digitalnu transformaciju gradova“ Prof. dr Srđan Nogo, Elektrotehnički fakultet, Univerzitet u Istočnom Sarajevu |
16:10 | Pauza za ručak (Sala Crystal C) |
17:00 | ZATVARANJE KONFERENCIJE |
MESTO: Hyatt Regency hotel, Beograd | |
NAPOMENE: Organizator zadržava pravo da promeni raspored Konferencije bez prethodne najave. |